Úvod | O vizážistce | Služby | Vizážistika | Nevěsty | Svatební šaty NA MÍRU | Fotogalerie | Proměny

 

Vizážistka

Vizážista je odborník, který -jak i z názvu vyplývá- se stará o vizáž, vzhled. Dokáže posoudit osobnost klienta a doporučit optimální úpravy vzhledu k jeho naprosté spokojenosti. Naučí orientovat se v široké nabídce zboží - ať už módy, doplňků nebo kosmetiky. Navede, jak upravovat svůj zevnějšek tak, aby vše působilo harmonicky.

Kladu důraz na to, abyste se sama dokázala upravit a zabralo Vám to každý den pár minut. To platí o líčení, úpravě vlasů, ale i volbě vhodného oblečení. Plná skříň šatů většinou ještě neznamená, že máte „co na sebe“. Doporučuji mít raději menší množství barevně i střihově vhodně zvolených kusů oblečení, které jsou vzájemně kombinovatelné. Pak stačí přidat nebo obměnit doplňky (bižuterii, šátek, opasek) a hned máte na sobě jiný model. Více společenský nebo více sportovní, podle toho, k jaké příležitosti se oblékáte nebo na co máte zrovna náladu.
Velmi důležitý je správný střih oblečení, který sedne a zvýrazní to, co má zvýraznit, a schová, co má schovat. To platí i o barvě oblečení. Barva a střih mohou opticky přidat i ubrat až deset kilo! Obecně používaná pravidla, jako že černá zeštíhluje a světlé barvy rozšiřují, nejsou vždy zcela pravdivá. Záleží na barevném typu člověka a dalších faktorech. Kvůli nevhodně zvolené barvě můžete nechtěně opticky zestárnout až o několik let!

 

Barvová tipologie

Barvy provází celý náš život. Mohou ovlivnit naši náladu i reakce na situace. Naučte se s barvami zacházet. Zorientujte se v nich, změní Váš život. Okolí Vás uvidí a budete mu rázem připadat jednotná, sladěná, elegantní.
Naučila jste se vkusně využívat a kombinovat barvy.

Lidé se dělí do barevných typů. Tak to zařídila příroda. Proto vždy hledáme barvy, které nejlépe ladí s přirozenou barvou Vaší pleti, rtů, očí, vlasů, korespondují s Vaší osobností, podtrhnou ji a zdůrazní její jedinečnost.
Sama na sobě pocítíte změnu, když budete nosit vhodné barvy oblečení, líčení.

Díky přehledné kartě barev, kterou si z typologie odnesete, se budete snadno orientovat v barevném sortimentu módy, líčení, doplňků. Usnadní Vám nakupování. Budete mít jistotu, že si neodnesete domů věc, v níž byste se pak třeba necítila dobře kvůli špatně zvolenému odstínu barvy.

 

 

Kontakt
Bc. Gabriela Dobišová ● Tel ČR: +420 777 689 597 ● Mail: info@krasaslusi.cz