Úvod | O vizážistce | Služby | Vizážistika | Nevěsty | Svatební šaty NA MÍRU | Fotogalerie | Proměny

 

Nevěsta

Svatba je pro většinu žen velkým dnem, kdy se pozornost okolí upře právě na Vás, na nevěstu. Právě proto je tak důležité, abyste se cítila přirozeně krásná a sebejistá a bez starostí se svým vzhledem si užila každý okamžik tohoto výjimečného dne.

Podle Vašeho přání a Vaší vize můžeme navrhnout nejen šaty a doplňky, ale i účes a make up, aby celkový vzhled působil jednotně, jedinečně a krásně.


Nechte se ve svůj svatební den PROFESIONÁLNĚ nalíčit od VIZÁŽISTKY v pohodlí svého domova.
Svatební líčení je dobré vyzkoušet asi dva týdny předem, abychom vzájemně sladily představu vizáže a v den svatby již líčily „na jistotu“.

Svatební šaty na míru

Máte jasnou představu, jak by měly vypadat Vaše svatební šaty, prohlédla jste spousty svatebních katalogů, ale stále nenacházíte ty pravé „oříškové“? Procházíte půjčovnami šatů, ale máte pocit, že žádné z nich nekorespondují s Vaší představou? Nebo si nejste jistá, jaký styl a střih šatů by Vám slušel?  Nechte si navrhnout a zhotovit svatební šaty na míru od módní návrhářky. Budete mít jedinečný originál navržený tak, aby podtrhl Vaši osobnost a zvýraznil Vaše přednosti…

Nechte si u nás zhotovit SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU…

Zrealizuji Vám šaty, které po svatbě nebudete muset vrátit. Zůstanou Vám navždy jako památka na Váš svatební den. Nebo pokud se rozhodnete, můžeme je po svatbě upravit, abyste je využila jako Vaše luxusní společenské šaty pro různé slavnostní události.

Každá nevěsta, která využije službu „Svatební šaty na míru“, získá 10% slevu na svatební líčení i zkoušku svatebního líčení!

 

Kontakt
Bc. Gabriela Dobišová ● Tel ČR: +420 777 689 597 ● Mail: info@krasaslusi.cz