Úvod | O vizážistce | Služby | Vizážistika | Nevěsty | Svatební šaty NA MÍRU | Fotogalerie | Proměny

 

Služby

Návrhy a realizace šatů

Svatební šaty na míru
Cena šatů se odvíjí především od ceny a množství materiálu! Dále pak od náročnosti a podílu ruční práce (ruční vyšívání, našívání perliček, lepení kamínků atd…) Cena šatů je tedy zcela individuální a lze ji určit na první nezávazné schůzce podle představ šatů nevěsty. Na základě Vaší představy samozřejmě zhotovíme zcela individuální návrh šatů na míru, které korespondují s typem postavy i barevným typem.
V ceně svatebních šatů navrhneme a zhotovíme i bolerko nebo štolu přes ruce, závoj, květinu do vlasů – vše podle přání nevěsty.
Ke službě „Svatební šaty na míru“ Vám poskytnu ZDARMA odbornou konzultaci návrhu celkového vzhledu: účes, make up, doplňky (i kytka), které dokonale ladí a tvoří harmonický celek.
Navíc získáváte 10% slevu na svatební líčení i zkoušku svatebního líčení.
(Samostatný výtvarný návrh šatů, které nebudou u nás realizovány, korespondující s postavou i barevným typem nevěsty: 850 Kč/34 €. Při realizaci v našem salonu tento poplatek odečítáme.)

Společenské šaty na míru
Cena se vždy odvíjí především od ceny a množství použitého materíálu. Dále pak od náročnosti vypracování (ruční vyšívání, našívání perliček, lepení kamínků atd…) Nechte si zdarma vytvořit cenovou nabídku!

 

Vizážistické služby

Kompletní vizážistika
-Barevná typologie - určím, jaký jste barevný typ, doporučím barvy, jaké byste měla nosit, používat. Odnesete si domů přehlednou kartičku s Vašimi barvami, kterou můžete nosit v peněžence - bude Vašim pomocníkem při výběru oblečení, dekorativní kosmetiky, doplňků.
-Vlasy - doporučím Vám vhodný střih i barvu vlasů.
-Doplňky - vybereme barevně, tvarově i stylově vhodné doplňky. -Oblečení - podle typu Vaší postavy Vám doporučím střihy i materiály. -Líčení - ukázkově Vás nalíčím a naučím Vás upravovat se sama. Naučíte se správně pečovat o pleť před líčením, vybereme vhodný druh i barvu make upu a další dekorativní kosmetiku k dennímu líčení. Zkusíte si i večerní líčení. Doba trvání služby je asi 3 hodiny.
Cena: 1200 Kč/48 €

Kompletní vizážistika + skladba šatníku
-Kompletní vizážistika viz výše
-Vypracovaný seznam kusů oděvů, které by měl obsahovat Váš šatník - s ohledem na Vaše zaměstnání a životní styl. Věnujeme pozornost samozřejmě i aktuálním módním trendům, stejně jako nadčasovosti jednotlivých oděvů. Seznam obsahuje podrobný popis každého oděvu - střih, barvu, materiál. Dále pak originální ručně kreslené návrhy jednotlivých oděvů, ústřižky a informace o materiálech doporučených k jejich vyhotovení.
-Seznam doplňků s informacemi a kreslenými návrhy.
Nejprve provedeme kompletní vizážistiku, která nám zabere asi 3 hodiny času. Poté Vám doma vypracuji podrobnou skladbu šatníku, kterou dodám se všemi podklady a návrhy do sedmi dnů nebo dle domluvy.
Cena služby je 3500Kč/140€

Vizáž na klíč
-Kompletní vizážistika viz výše
-Skladba šatníku viz výše
-Realizace nového šatníku: Projdeme spolu kompletně celý Váš šatník.Začneme od výběru správné velikosti spodního prádla.Vytřídíme nevhodné kousky oblečení, budeme se snažit najít nejlepší kombinace stávajícího oblečení plus doplníme novým. Vydáme se spolu na nákup nového oblečení. Na základě stavu Vašeho stávajícího šatníku si pro Vás v jednotlivých obchodech připravím konkrétní kusy oblečení. Ty si při naší společné návštěvě obchodů vyzkoušíte.

Celá služba je většinou rozdělena do dvou až tří schůzek. Při první schůzce uděláme kompletní vizážistiku s výukou líčení - tj. asi 3 hodiny času. Na další schůzce projdeme Váš šatník - to je velmi individuální, pohybujeme se časově někde kolem dvou až tří hodin. Po mé přípravě navštívíme společně obchody. I zde počítáme časově asi tři hodiny. Základní cena služby je 7200Kč/288€

Všechny ceny jsou smluvní, služby je možné individuálně kombinovat a upravovat podle Vašich požadavků.

 

Nabízíme Fotomakeup, filmové a profesionální líčení
Cena dohodou dle počtu modelek a rozsahu práce.

 

Minikurzy líčení

Líčení je pro většinu žen každodenní součástí. Ačkoliv je jeho cílem skrýt drobné nedokonalosti, při neodborné péči může být výsledkem spíše jejich vyzdvižení. Nesprávná technika používání kosmetických přípravků nebo nevhodně zvolený kosmetický přípravek pak můžou například způsobit větší výskyt vrásek, unavenou pleť, místo schovaných kruhů pod očima tmavé oční okolí atd.
Přitom jde jen o pár jednoduchých pravidel a triků, jak správně pečovat o pleť a správně se líčit, které si u mě můžete během chvilky osvojit.

Doporučuji tedy především Minikurzy líčení.

Naučíte se pečovat o pleť, osvojíte si jednoduchou techniku denního líčení a vyzkoušíte si i líčení večerní. Vše tak, abyste to doma v pohodě zvládla.
 

 

Kontakt
Bc. Gabriela Dobišová ● Tel ČR: +420 777 689 597 ● Mail: info@krasaslusi.cz